Nominowani w plebiscycie

Z przyjemnością informujemy, że Nasze przedszkole zostało zgłoszone do nagrody Przedszkole Roku w akcji Nauczyciel i Przedszkole na Medal – największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie wielkopolskim prowadzony przez „Głos Wielkopolski”.

Jednocześnie nominacje do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymali także pracujący w naszym przedszkolu nauczyciele:
Daria Matuszewska, Kinga Żeleźniak.

Zachęcamy do głosowania. Głosowanie będzie trwało do czwartku, 2 grudnia do godz. 21.30

PRZEDSZKOLE ROKU: GŁOSUJ

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA: GŁOSUJ

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowych pod adresem: www.gloswielkopolski.pl/nauczyciel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *