Plebiscyt na „ Małego Mistrza Przedszkola”.

Przedszkole Publiczne nr 2 Malowane Misie w Starym Bojanowie ogłasza plebiscyt na „ Małego Mistrza Przedszkola”.

W miesiącu luty 2021 mamy zaszczyt ogłosić plebiscyt na Małego Mistrza Przedszkola w kilku kategoriach:

Mistrza zachowania porządku

Mistrza samodzielności

Mistrza dobrych manier                                    

Tytuł Małego Mistrza Przedszkola przyznawania będzie w każdej grupie przedszkolnej.

Jednocześnie wzorując się na światowych plebiscytach, które odbyły się już wcześniej postanowiliśmy odszukać w trakcie miesiąca Mistrza  spóźniania się choć jesteśmy przekonani, że do naszego przedszkola wszyscy przychodzą punktualnie za co bardzo dziękujemy.

Codziennie dzieci będą nagradzane poszczególnymi znaczkami zbieranymi do słoiczka .

Mistrzostwo zdobędzie przedszkolak z największą liczbą znaczków.

Grupa Pomarańczowe MisieZasady  
Mistrz zachowania porządkuDziecko samo sprząta, odkłada na miejsce zabawki oraz przybory plastyczne oraz innych przedmiotów, z który korzysta z przedszkola.
Mistrz samodzielnościSamodzielnie rozbiera się i ubiera.  Dziecko radzi sobie z czynnościami samoobsługowymi oraz wykonywaniem obowiązków związanych z pracami porządkowymi. Potrafi  podejmować decyzję i rozwiązywać problemy zarówno w organizowanej zabawie, jak i pracy. Posiada  umiejętności porozumiewania się, współpracy, współdziałania.
Mistrz dobrych manierPrzestrzega zasad higieny przy przygotowaniu i spożywaniu posiłków. Potrafi kulturalnie zachować się przy stole i prawidłowo korzystać ze sztućców. Posiada nawyk mycia rąk przed posiłkiem. Ma poczucie wartości stosowania kulturalnych zasad związanych ze spożywaniem posiłków. Używa zwrotów grzecznościowych .
Grupa Niebieskie  MisieZasady
Mistrz zachowania porządkuDziecko samo sprząta, odkłada na miejsce zabawki oraz przybory plastyczne.
Mistrz samodzielnościSamodzielnie rozbiera się i ubiera buty, kurtkę, czapkę . Dziecko radzi sobie z czynnościami samoobsługowymi – samodzielnie myje ręce.  
Mistrz dobrych manierUżywa zwrotów grzecznościowych . Posiada nawyk mycia rąk przed posiłkiem. Potrafi kulturalnie zachować się przy stole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *